فروش اقساطي خودرو

 

شرکت رايان سايپا، يکي از شرکتهاي وابسته به گروه خودروسازي سايپا مي باشد که از اواخر سال 1378، در زمينه صدور کارتهاي نقدي و اعتباري و ارائه خدمات بيمه اي فعاليت خود را آغاز نموده است. فعاليت در زمينه صدور کارتهاي نقدي و اعتباري در قالب شرکت سايپا کارت و ارائه خدمات بيمه اي در قالب شرکت خدمات بيمه اي رايان سايپا از سال 1379 تاکنون در حال انجام است. از نيمه دوم همان سال، برنامه هاي «اجاره بشرط تمليک» و «طرح اندوخته خودرو» در کنار تدوين و اجراي طرحهاي برپائي يک ISP, IT توانا براي سرويس دهي به مجموعه شرکتهاي سايپا، فعال شد. در حال حاضر فعاليتهاي جاري اين شرکت، اجراي عمليات «ليزينگ در سطح گسترده» و «طرح مديريت منابع مالي» از طريق اجراي طرح اندوخته خودرو است، در حاليکه انتشار اوراق مشارکت و طرح تاسيس بانک، مشارکت در ساير طرحهاي بيمه اي در فهرست برنامه هاي مطالعات و در دست اجراي آن قرار گرفته است. شرکت رايان سايپا در سال 1382 مطالعات استراتژيک خود را بعمل آورده است و چشم انداز و ماموريت خود را به شرح زير اعلام داشته است:

 

خدمات بيمه اي رايان سايپا:
شرکت رايان سايپا در نيمه دوم سال 1379 طي مراحل قانوني اقدام به تاسيس شرکت خدمات بيمه اي رايان سايپا با کادري مجرب و با پشتيباني شرکت بيمه ايران و با اخذ مجوز رسمي از بيمه مرکزي ايران نموده است. با توجه به رسالت شرکت، سرلوحه برنامه هاي آن حمايت از توليد و سرمايه گذاري صنعتي، توسعه صادرات، ارائه خدمات مشاوره تخصصي در زمينه مديريت ريسک و بيمه و ارائه پوشش هاي لازم با خدمات مناسب انواع رشته هاي بيمه اي شامل بيمه هاي عمر و حوادث، درمان تکميلي، باربري، اتومبيل آتش سوزي، مهندسي و انواع مسئوليت است.

 

 

سايپا کارت:
    شرکت سايپا کارت از سال 1379 فعاليت خود را در زمينه صدور کارت هاي اعتباري و نقدي آغاز نموده است. شرکت سايپا کارت به عنوان يکي از پيشگامان صنعت کارت هاي اعتباري و نقدي در ايارن، هم اکنون با بهره مندي از تکنولوژي کارت هاي هوشمند و با برخورداري از پشتيباني مجموعه گروه خودروسازي سايپا، برنامه استراتژيک خود را براي حضور در زمينه هاي مالي و غيرمالي از طريق کارت هاي هوشمند، در بازار ايران به مرحله اجرا درآورده است.
    در صورت استفاده از کارت هاي هوشمند، اطلاعات مالي و هويت دارنده کارت به صورت يک واحد اطلاعات مستقل در يک سيستم قرار گرفته و در هر بار تراکنش مالي يا غيرمالي، اطلاعات بر روي تراشه تعبيه شده و بر روي کارت پردازش مي گردد.
صدور کارت براي پرسنل تعداد توجهي از سازمانهاي دولتي و خصوصي، بخشي ديگر از برنامه هاي شرکت سايپا کارت مي باشد.
جهت دريافت اطلاعات و تصوير بيشتر مي توانيد به سايت رايان سايپا مراجعه فرماييد.

نشاني: تهران، خيابان ميرداماد، پلاک 205؛ شرکت رايان سايپا
تلفن: 22900900-30      فکس: 22220612