خدمات امدادی

 

شرکت امداد خودرو سایپا (سهامی خاص) بعنوان حلقه تکمیلی در شبکه خدمات پس از فروش گروه خودرو سازی سایپا، با هدف پاسخ به نياز امدادرساني خودروهاي گروه سايپا در سطح جامعه  شكل گرفت. اين شركت، با چشم‌انداز دستيابي به وفاداري مشتري و سرآمدي در ارائه خدمات در سطح كلاس جهاني، نهادينه شدن فرهنگ خدمت در سازمان و جامعه و مسئوليت تامین و ارائه نیازهای امدادرسانی سیار به خودروهای تولیدی گروه سایپا، در تاریخ 26/08/1381 تحت شماره 195009 با سرمایه اولیه دو میلیارد و پانصد میلیون ریال توسط شرکت سایپا یدک، به ثبت رسید.
اين شركت، با انجام مطالعات كارشناسي دقيق به بررسي كامل و همه جانبه موضوعات مرتبط با امداد رساني پرداخته و الگوهاي موفق امداد در سطح جهان همچون ADAC و OAMTC و ... را مطالعه نموده و پس از آن وارد فاز برنامه ريزي، تدارك و اجرا شد تا جايي كه موفق گرديد توسط نمايندگي ها و عامليت هاي مجاز خود، به خودروهای پراید، ريو، رونيز، سرانزا، پيكاپ، پي كي، مگان  و وانت نیسان، خدمات امدادی و به خودروهای زانتیا، ماكسيما و کاروان، خدمات ويژه ارائه دهد.
شركت امداد خودرو سايپا پس از مطالعات و بررسي‌هاي انجام شده در سال‌هاي گذشته و بررسي روند درخواست امدادرساني، همچنين با ابلاغ سياست‌هاي گروه سايپا، شركت در كارگروه‌ها و جلسات مشترك با ساير شركتهاي گروه، در سال 1389 اقدام به بازنگري چشم‌انداز و ماموريت سازمان و تدوين فرآيندهاي جديد نموده كه منجر به طراحي و اجراي بسته‌هاي خدماتي در قالب كارتهاي نارنجي ‌گرديده است مانند: بسته خدماتي ارائه شده ميتوان به كارت ويژه خودرو تيبا (تحت عنوان تيبا كارت نارنجي) و ... كه تعداد آن 80 نوع كارت مي باشد.
دفتر مركزي شركت در تهران، كيلومتر 14 جاده مخصوص كرج (شهيد لشگري) ، روبروي شركت سايپا ديزل - پلاك 140  - كد پستي : 1386164935 دورنگار: 44180275-021 می باشد . اين شركت 455 نمايندگي ارائه خدمات امدادي دارد كه با احتساب نمايندگي‌هاي صنفي و ... ، داراي شبكه گسترده‌اي شامل 720 نمايندگي‌ فعال فروش بسته‌هاي خدماتي(در قالب كارت‌هاي نارنجي) و ارائه خدمات امدادي، در سراسر كشور مي‌باشد.
ماموريت:
طراحي، فروش و ارائه انواع خدمات از طريق بسته‌های خدماتي به مشتريان خودروهاي گروه خودروسازي سايپا
چشم انداز:
پيشتاز در ارائه خدمات نوآورانه و با ارزش به مشتريان و سودآور در سطح استاندارد جهاني
ارزشها:
رعايت کرامت انسانی ذينفعان
صداقت و اعتماد متقابل در تعاملات با ذينفعان
ترجیح مصالح اجتماعی بر منافع سازماني
مشارکت در تصميم گيری و کار تيمي

 

  

براي اطلاعات بيشتر به سايت امداد خودرو سايپا مراجعه نماييد .